אנגלית (en) facebook
  עמוד הבית אמנות בכנפיים הסטודיו בשפירא הסטודיו בריב"ל אודות תמיכה בכנפיים צור קשר

אירוע קרוב
 
"כפית של זהב" נהגתה, נכתבה ומבוצעת על ידי כ- 20 שחקנים עם פיגור שכלי. ההצגה מגוללת את שאיפות החיים שלהם, החלומות הגנוזים, הבקשות שהם מספרים רק לעצמם. סביבת ההצגה היא גם סביבת העבודה שלהם – פועלים במפעל פשוט שבו הם אורזים סכו"ם חד-פעמי בשקיות פלסטיק. אחד אחרי השני הם נותנים את הנאמברים שלהם, מתקשים, מגמגמים, שוכחים טקסט, מחייכים, נבוכים, אמיתיים, מקסימים, אנושיים. החלומות, כמה מפתיע, דומים לחלומות שלנו. הרצון שיראו אותנו, שישימו לב, שיקבלו, שלא ילעגו, שלא ינצלו".
איתי מאוטנר, אנרג'י מעריב.

כפית של זהב מוזמנת לפסטיבלים בעולם, השתתפה בפסטיבל NOLIMITS, ברלין ובפסטיבל Grenzenlos Kultur, מיינץ והשתתפה ב-2011 בפסטיבלCREAHM בליאז', בלגיה.

מוסיקה
תערוכות
event
 
מרכז לאמנויות כנפיים

מרכז האמנויות "כנפיים" הוקם בשנת 2004 ע"י אמנים יוצרים במטרה לאפשר לאנשים עם צרכים מיוחדים אשר ניחנו בכישרון אמנותי, חלקם אף בעלי השכלה במקצועות האמנות השונים, ליצור ולתפקד כאמנים יוצרים, לחשוף את עולמם לחברה הנורמטיבית, ולאפשר ושילוב מקצועי בחברה תוך החזרת האמון והביטחון בכוחם וביכולתם.
לכנפיים יש שני מרכזים שונים: הסטודיו בשפירא, בו יוצרים ועוברים שיקום יום יום אמנים המתמודדים עם משברים נפשיים במוסיקה, תיאטרון ואמנות פלסטית, והסטודיו בריב"ל בו פועלת קבוצת תיאטרון של אנשים עם פיגור שכלי. אמני הסטודיו מופיעים בהצגות בתערוכות ובמופעים מוסיקלים באולם צוותא בתל אביב ובמקומות שונים בארץ.

שתי מגמות חדשות בכנפיים, ההרשמה בעיצומה!

סטודיו לקולנוע

השנה, אנו משיקים תכנית חדשה, המתמקדת בפיתוח המיומנויות היצרתיות והטכניות העומדות בבסיס העשייה הקולנועית. כל אמן המצטרף לחיקנו, יצויד ב"ארגז כלים" נאה למשימה זו ויקבל ידע בצילום ועריכה. אנו יוצאים עימו למסע מרתק בין סגנונות יצירה מגוונים: סרטי תעודה, וידאו-ארט, סרטי עלילה קצרים, קליפים ואף אנימציה בסיסית.
לפרטים נוספים והרשמה

סטודיו לכתיבה

הסטודיו לכתיבה בכנפיים שם לו למטרה להיות בית לכותבים המבקשים להביע את היצירתיות שלהם דרך ערוצי כתיבה השונים (פרוזה, שירה, מחזה או תסריט), להעמיק את ידיעותיהם הטכניות ולהשתלב בקהילת כותבים ויוצרים. הסטודיו לכתיבה יפעל במתכונת של בית לימוד ויצירה: שיעורים יומיומיים לרכישת מיומנויות, תבניות וטכניקות כתיבה שונות. השיעורים יועברו על-ידי מנחים מקצועיים: סופרים, משוררים, מחזאים ותסריטאים.
לפרטים נוספים והרשמה

 
כנפיים - מליון סיבות טובות
יש לכנפיים הזדמנות נפלאה ואנו זקוקים לתמיכתם!


לחץ על התמונה,
כנס לאתר "מליון סיבות טובות"
ולחץ הצבע כל יום! על הקליפ של כנפיים וכך תקדם אותנו לזכייה הגדולה שתאפשר לנו להגשים עוד חלום וליצור עוד ועוד יצירות מצויינות

בנק לאומי עורך תחרות בין עמותות חברתיות, העמותה הזוכה תקבל מענק מהבנק.
ההצבעה תערך החל מהיום (יום ג', 7.12.2010) ועד ה-27.12.10,
נשמח אם תוכלו להצביע עבור הסרטון של עמותת כנפיים על מנת להגביר את סיכוינו לזכות:
ניתן להצביע פעם אחת ביום! (ולא יותר מפעם אחת ביום) נשמח אם תצביעו כל יום במהלך התחרות.
הסרטון שיזכה להכי הרבה הצבעות ביו-טיוב יזכה את העמותה בפרס של בנק לאומי,
ונודה לכם אם תירתמו לעזרתנו
אנא הפיצו את המידע בין הידידים והמכרים.

בסרטון משתתפים שחקני תיאטרון כנפיים והוא נוצר בתרומה נדיבה של סיון וולפוביץ שהפיקה את הקליפ, הצלם יניב אדרי, הסטייליסט ראובן כהן, הספר יניב זאדה, והעורך עמיחי ביקובסקי. המוסיקה לקליפ באדיבותו של אביב גפן.

מוסיקה

תיאטרון

אמנות פלסטית

להזמנת כרטיסים

להצטרפות לכנפיים

כתבו לנו
kenafayim@gmail.com

טלפנו אלינו
Executive Director: Yossi Aud | 0542275865
Artistic Director: Rina Padova | 0523555299
Admin. Director: Dorit Reshef | 0505437402
Secretary: Lizet Tzimerman | 0528739262

תרומה מאובטחת בכרטיס אשראי

Donate securely online